חג עצמאות שמח .. ולתפארת נפגעות ונפגעי הקרינה ישראל

פורסם ב-

ברכת המשואה שלנו בלשון זכר, למען קיצור בשפה הממוגדרת שלנו .. סליחה

זה מכוון לכל המגדרים, על כל הרצפים ..

למעשה .. יותר נשים נפגעות מקרינה,

אם כי בשנים האחרונות מגיעים אלינו הרבה בחורים פליטי הי-טק ונפגעי קרבות שהופכים רגישים לקרינה, כמו ג’רמי ג’ונסון, שמופיע בכנסים רבים וכמו עמיר בורנשטיין ורבים אחרים ששומרים על אנונימיות (בעיקר בארץ), וגם אנשי עסקים כמו בריאן שטיין שהיה מנכ”ל של חברות ענק בתחום המזון וצמוד לסלולר, שהסתיר את רגישותו לקרינה משך שנים, עקב חשש לקריירה, אך כיום מרצה בכנסים

ובין הנשים .. מנהלת ארגון הבריאות העולמי וראשת ממשלת נורבגיה לשעבר .. ואצלנו מיה אלחלל שמגיעה מחדשנות טכנולוגית ועתידנות, וגם אני מנהלת בתעשייה ויועצת לתעשיית התקשורת והסלולר

כולנו הפכנו רגישות ורגישים לקרינה. לא ידענו שיש דבר כזה, לא חששנו מהסלולר, כולנו טכנופילים אוהבי חדשנות .. ובכל זאת, נפגענו ופיתחנו אי סבילות לקרינה, כתוצאה מחשיפה רגילה לקרינה. רמת חשיפה ממוצעת כפי שנחשף היום 24/7 רוב הציבור, כולל תינוקות ועוללים רכים, גם בזמן הנקה והאכלה. וחשוב לזכור – מוחם הצעיר בגולגולת הדקה סופג יותר קרינה והנזקים מתגברים .. ויש ילדות וילדים נפגעי קרינה, אשר לא יכולים להגיע לבית הספר

 

(ומה קרה ל .. הצעת חוק להגנה על ילדים, חולים וקשישים מקרינה סלולרית מ- 2010?)

 

אני שמחה לראות את דר’ דרור דיקר משיא משואה, לתפארת המלחמה בקורונה

הוא אמנם לא ענה לפניותי הנואשות אליו בימי מחלתי (אני מהמקרים שהסתבכו עם קורונה ארוכת טווח), לאחר ששמעתי אותו מדבר אצל קרן נויבך על התסמינים המתמשכים שתיארו בדיוק את מצבי, LONG COVID כשאיש במערכת לא ידע כלום. לא ענה. אבל .. עשה הוא וכל הצוותים ימים ולילות למען המאושפזים. באמת.

לי, כנפגעת קרינה שלא יכולה להתקרב למוסדות רפואיים (ואחרים) עתירי סמרטפונים, וויפיי ומיכשור אלחוטי ומקרין (ואנטנות על גגות רבים מבתי החולים) בלאו הכי אין מקום ואין זכויות אדם ..  ואין ליווי רפואי ושום הכרה וסיוע  ו.. לתפארת מדינת ישראל .

אבל ..

גרוע ממנו זה שדר’ ג’יימס (“נוסבו”) רובין קיבל תואר אבירות מהמלכה השנה. הוא עשה נזק ועוול נורא לנפגעות ונפגעי הקרינה.

כדאי לקרוא על המבדקים והניסויים עם המתודולוגיה השגויה (לדברי פרופ’ מרינו – הונאה מכוונת בשירות התעשייה עתירת הממון).  ניסויים אלה ממשיכים להיות מצוטטים, במכוון תוך התעלמות מ:

  • מחקרים אמיתיים ומעדויות מעל מאה שנה (מתחילת פריסת קווי מתח) ובעיקר משנות 1950-70, כשכל הצבאות ערכו ניסויים על השפעות קרינת רדיו/ מיקרוגל ופרסמו מחקרים על “מחלת מיקרוגל” או “תסמונת רגישות לקרינה”
  • בדיקות מעבדה והדמיות מוחיות המוכיחות מעל לכל ספק רגישות לקרינה באוופן אוביקטיבי .. ללא צורך בדיווח עצמי וללא צורך בקשקושים של פסיכולוג עלוב שלא מבין כלום בקרינה או בביולוגיה ורואה הכל דרך משקפי הפסיכולוג (“נוסבו”).

פרופ’ מרינו, לעומתו, הוא רופא אמיתי וכך פרופ’ בלפום שאחרי עשרות שנות מחקר דורש הכרה בתסמונת EHS רגישות לקרינה כהפרעה נוירולוגית

על דר’ ג’יימס (“נוסבו”) רובין ומחקריו השגויים (ויש האומרים בכוונה)  (פוסט קודם על השגיאות במבדקיו ה”ידועים”)

מחקרים על רגישות לקרינה   https://ehs.org.il/studies/

רופאות ורופאים מלמדים על רגישות יתר לקרינה (גם דר’ אריקה מאלרי בליית’ ציינה בהרצאה כי מבדקי הפרובוקציה ה”ידועים” של רובין סובלים ממתודולוגיה מחפירה)

כמה רופאים ורופאות בארץ מכירים נפגעי קרינה ו.. שותקים?

מנגנון התפתחות רגישות יתר לקרינה – מהכנס הרפואי שנערך בינואר 2021

כמה רגישים לקרינה יש – דר’ יעל שטיין, הדסה עין כרם

השמות שניתנו לרגישות לקרינה החל משנת 1900

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שמרו על קשר

הרשמו כדי לקבל עדכונים על החלטות, ישיבות של העמותה, כינוסים, אירועים וחדשות אחרות בנוגע לעמותה ולפעילותיה.