שנת לימודים חדשה וכואבת לתלמידים ותלמידות נפגעי קרינה

פורסם ב-

שנת לימודים חדשה החלה. שנת תשפ”א עתירת אתגרי הקורונה והלמידה מרחוק.

אך לצערנו .. רק החלה וכבר כואבת לתלמידות ותלמידים נפגעי קרינה, בגלל המערכות האלחוטיות שהותקנו בבתי הספר (רגישות לוויפיי).

בהזדמנות זו ..

נודה לרופאי הילדים העירניים, שהבחינו בנזקי קרינה ובתסמיני רגישות לקרינה, כשחקרו וגילו כי המטופלים עם התסמינים החריגים מגיעים מ:

נציין במיוחד את :

דר’ דני וולף

דר’ בוריס בלר ז”ל הזכור לטוב שזיהה את הבעיה בבית ספר “נגבה” בראשל”צ 

רופאים נוספים מכירים בסבלם הייחודי של רגישי הקרינה בעולם היום, אך בגלל התנכלויות המערכת הרפואית אשר אינה מכירה ברגישות לקרינה, רובם מעדיפים להישאר אנונימיים ולא מדווחים על התסמונת ה”חדשה”.

(“חדשה” במרכאות כיון ש”תסמונת המיקרוגל” זוהתה כבר בשנות ה- 70 של המאה ה- 20 ולמעשה מקרים ראשונים של “אלרגיה לחשמל” הובחנו כבר לאחר התקנת מערכות חשמל בסוף המאה ה- 19).

(חלק מהרופאים רגישי קרינה בעצמם, או מכירים זאת מבנות ובני משפחותיהם.)

אבל ..

לצערנו, שנת לימודים חדשה נפתחה ועוד כמה תלמידים ותלמידות רגישי קרינה לא יכולים לחזור לכיתות עקב התקנת רשתות אלחוטיות.

 

כתבה מרדיו דרום על תלמיד שנזרק מבית הספר כי נפגע מקרינה אלחוטית.

בדיקת קרינה אלחוטית זה להפוך כדור רובה לכדור רופא באים לדקה ועושים ממוצע לחודש. באותה צורה כדור רובה פגיעתו תחשב בריאה. פולסים פוגעים בעוצמות נמוכות, תדרים, מודולציות, אונה ראשית, אונות צד וגם שבח אנטנות לא נבדקים כל זאת למרות שהאותות ווקטורים, זה מעשה שרלטנות, הכשרת השרץ על ידי משרד החינוך שמשקר.לא כולם מרגישים את פגיעת הקרינה האלקטרומגנטית אבל כולם נפגעים ובדיקות מעבדה יכולים להוכיח זאת. ככל שהגוף של אדם בוגר גדול יותר כך הפגיעה מקרינה אלקטרומגנטית במיוחד אלחוטית גדולה יותר, דברי דר' קלינגהרדט בראיון עם דר' מרקולה ומנסיון רב השנים שלו עם חולים במחלות כרוניות וכמה הורדת הקרינה עוזרת להבראה.ילדים מאוד פגיעים לקרינה, קרינה מגנטית מ-2001 ואלחוטית מ-2011 הם גורם מסרטן אפשרי עפ"י ארגון הבריאות העולמי עלפי אלפי מחקרים בלתי תלויים סרטנים נדירים גליומה במוח ושוואנומה בעצב הלב. הפגיעה מידית ומצטברת מרמת התא אוקסידאטיב סטרס ומעבר יוני קלציום בתעלות שיחרור ראדיקלים חופשיים פרוקסי נייטרט, Apoptosis, כולל פגיעה במיטוכונדריה בשלב השלישי ליצירת ה-ATP, בתאי הזרע וביציות שברים בד.נ.א. עפ"י מחקר דר' ג'ררדו גם פגיעה בד.נ.א. של המיקרוביום למעשה מערכת ההפעלה של המעיים והמוח, פגיעות נוירולוגיות, מטאבוליות גורם לסכרת עפ"י דר' שרון גולדברג מקרינים עכברים לזמן קצר בוואיפאיי כדי שיחלו בסכרת לצורך ניסויים, פגיעה בכדוריות הדם עד מחלות קשורות, פגיעות לבביות גם ספורטאים מצטיינים קורסים ורופאים לא מקשרים שזה מהקרינה, פגיעות במוח גם פריצת מחסום דם מוח ובעיניים ובאוזניים. כך זורקים תלמיד ומפלים אותו כי הוא מעל 1.90 ונפגע, מזכיר ימים אפלים.

פורסם על ידי ‏רגישות לקרינה אלקטרומגנטית Electromagnetic sensitivity‏ ב- יום ראשון, 15 בדצמבר 2019

 

הסבר – מוח של ילדים סופג יותר קרינה

כאב ראש + דימום מהאף – שילוב תסמינים הדורש בירור

ילדים וילדות רגישי קרינה

איתן מהסרט הצרפתי “מחפשים נואשות איזור לבן” החל לסבול מתסמינים לאחר שעבר לבית ספר בו הותקנה מערכת אלחוטית. זמן ממושך לא ידעו מה הסיבה להידרדרות הקשה במצבו – חוסר שינה, כאבי ראש קשים במיוחד, בעיות עיכול, סחרחורות, חולשה קיצונית ועוד – עד שהוריו צפו במקרה בתוכנית טלוויזיה עם פרופ’ דומיניק בלפום, שמנה את כל תסמיניו כאופיינים לרגישות לקרינה. כשהגיעו לפרופ’ בלפום, אובחן איתן בעזרת בדיקות מעבדה וזיהוי ביומרקרים אופיינים לתסמונת הרגישות לקרינה.

מאמרם האחרון של פרופ’ בלפום וחוקריו – סקירת מחקרים על מנגנוני רגישות לקרינה ודרישה להכיר בתסמונת כמחלה נוירולוגית, מרץ 2020

 

דר’ גיל יוסף שחר על קרינה ופגיעה בילדים

על מנגנוני פגיעת קרינה אלקטרומגנטית בגוף – ממצאי מחקרים

מהי רגישות לקרינה

חלק מהמחקרים על נזקי קרינה בלתי מייננת

 

“אלרגיה לוויפיי” – מדווח דר’ איתי גל על רגישות לקרינה

הפרכת טענות לגבי התקנת וויפיי בבתי הספר – עמיר בורנשטין

“נדליק סלולר ונראה מה זה עושה להם” – התעללות בילד רגיש לקרינה בבית הספר

 

 

שרית, חברה חדשה בקהילת נפגעי הקרינה, הגיבה בענין נזקי הוויפיי בקבוצה בפייסבוק – וידוי אישי כדי להזהיר אחרים

 

 

ילד בן 10 מקליפורניה אשר מעיד על בעיות הלב שלו כתוצאה מחשיפה לקרינה אלחוטית מלאכותית (בארץ הורים חוששים שילדיהם ייחשפו, עקב התנכלויות ואיומים, כולל איומים בהוצאת הילדים מחזקתם)

 

התמודדות עם רגישות לקרינה – דוגמאות

סקירת מחקרים על מנגנוני רגישות לקרינה – דר’ שטיין ודר’ יודסין

רגישות לקרינה וזכויות אדם – דר’ דניאל מישורי

כמה רגישים לקרינה יש – דר’ יעל שטיין

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שמרו על קשר

הרשמו כדי לקבל עדכונים על החלטות, ישיבות של העמותה, כינוסים, אירועים וחדשות אחרות בנוגע לעמותה ולפעילותיה.